Nesër ndërprerje të energjisë në Tiranë, njoftohen zonat ku do të ketë stakime

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njofton abonentët se ditën e nesërme do të këtë ndërprerje të energjisë në disa zona. Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet, paraditen e nesërme do të stakohet energjia në këto zona.

Konkretisht nga ora 09:00 deri në 14:00 do të ketë ndërprerje pjesërisht në Kodër Bërxullë, afër Urës së Limuthit.

Ndërkohë nga ora 09:00 deri në 15:00 do të ketë stakime pjesërisht te energjise ne
rrugen “Njazi Meka”, rrugen “Vath Koreshi” dhe ne rrugen “Mihal Grameno”.
/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje