Stakim të energjisë në dy ditët në vijim, OSSHE njofton për zonat dhe oraret

Disa zona të kryeqytetit do të kenë mungesë të energjisë elektrike për disa orë, dy ditët në vijim, më 29 dhe 30 tetor.

Teksa specifikon zonat dhe oraret, OSSHE njofton se stakimi i energjisë do të bëhet për shkak të punimeve në disa kabina.

Njoftimi i plotë i OSHEE:

Stakim, datat 29-30 Tetor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 29-30 tetor do të stakohet energjia në këto orare dhe zona

29 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Mahmut Xhelili”, “Androkli Kostallari”

09:30-13:00

Fshati Mucaj dhe një pjesë e Kasharit

30 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Hysen Zhura”, “Mine Peza”, “Fortuzi”

KB/DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje