Tag: OSSHE

FOTO/Ndërprerje të energjie në Tiranë dhe katër kabina të stakuara, OSHEE...

Që pas stuhisë me erë, ne Tirane qindra banesa kane patur probleme me energjine elektrike. OSHEE ben me dije se prej një ore eshte...

OSSHE raporton miliona euro investime ‘fiktive’, sa nis dimri gjysma e...

Stuhia e erës së fortë lë pa energji 9 fshatra në dy qendra administrative të Kukurit dhe të Kodoviatit, njofton balkanweb. Gazetari Shkëlzen Henkoja raporton...

VIDEO/”OSHEE betejë me motin e keq”, publikohen pamjet, shtyllat përfundojnë rrugëve

Një situatë kaotike paraqitet nga moti i keq i ditëve të fundit, sidomos në jug. OSHEE ka informuar lidhur me punën e ekipeve në...

Stakim të energjisë në dy ditët në vijim, OSSHE njofton për...

Disa zona të kryeqytetit do të kenë mungesë të energjisë elektrike për disa orë, dy ditët në vijim, më 29 dhe 30 tetor. Teksa specifikon...

Punime nëpër kabina, OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të...

Një pjesë e kryeqytetit do te mbetet pa energji elektrike diten e sotme. OSHEE njofton de cilat jane zonat. NJOFTIMI  Në kuadër të realizimit të #investimeve...

Sërish punime nga OSHEE, ja zonat që do të jenë pa...

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje në Tiranë gjatë dy ditëve në vazhdim, më datat 12-13 korrik, situatë e përsëritur këto kohë. Sipas njoftimit të...

Ndërprerje të energjisë elektrike nesër në Tiranë, ja zonat problematike

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar të gjithë abontentët në Tiranë se ditën e nesërme do të ketë stakim të energjisë elektrike...

OSHEE “zbarkon” në Shkodër, procedohen 67 abonentë

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka ndërmarrë një aksion në Shkodër si një nga zonat e konsideruara problematike për vjedhjen e energjisë...

Punime në rrjet, OSHEE: Ja zonat në kryeqytet pa energji elektrike

OSHEE ka bërë me dije se gjatë ditës së sotme do të ketë disa punime në rrjet. Si pasojë, disa zona në kryeqytet do të...

Shkëputet energjia eletrike pranë zonës ku zhvillohet protesta, OSSHE reagon menjëherë

Gjatë protestës së sotme ka patur dhe shkëputje të energjisë elektrike na zonën ku po protestohet për më shumë se 2 orë. Lidhur më ketë...