Sërish punime nga OSHEE, ja zonat që do të jenë pa drita në Tiranë për 2 ditë

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje në Tiranë gjatë dy ditëve në vazhdim, më datat 12-13 korrik, situatë e përsëritur këto kohë.

Sipas njoftimit të OSSHE, ndërprerja do të jetë në vazhdën e punimeve për rikonstruksionin e kabinave.

Njoftim për abonentët Tiranë

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 12-13 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

12 korrik

01:00-03:00 rruga “Ali Visha”

03:00-04:00 rruga “Pjetër Budi”,

04:00-05:00 Rruga “Drago Siliqi”,

09:00-13:00 rruga “Nikollë Kacorri”, rruga “Aleks Buda”, rruga “Kristo Floqi”, rruga “Viktor Eftimiu”,

9:30-15:00 Rruga e Dibrës, rruga “Thanas Ziko”

09:00-15:00 rruga “Sami Frashëri”  pranë Bulv. Gjergj Fishta, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “Vëllezerit Manasterli”, rruga “Naim Frashëri”

09:00-16:00 rruga “Myslym Keta”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”

13 korrik

09:00-16:00 rruga “Jorgo Plaku” pranë rrugës “5 Maji”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Shyqyri Peza”,

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje