Tag: masat

DENONCIMI/Dalin mesazhet: Administrata nuk lejohet të marrë pjesë në protestën e...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetin social mesazhin e një qytetari, i cili rrëfen se këtë të enjte në qytetin e Vlorës do...

Protesta e nesërme, Policia merr masat: Gazetarët me maska kundragaz

Që prej incidenteve të së shtunës, për protestën e nesërme në orën 10.00, Garda ka marrë masa të tjera. Sipas burimeve, policia e Shtetit ka...

Moti i acartë ‘pushton’ vendin, Ministria e Mbrojtjes letër 12 prefektëve

Moti i keq që ka pushtuar vendin tonë ka detyruar institucionet përgjegjëse të marrin masa. Kështu ministria e Mbrojtjes u ka dërguar një letër 12...

VIDEO/Festat e fundvitit, policia tregon lëvizjet e shqiptarëve dhe masat e...

Policia Kufitare ka dhënë detaje për hyrjet-daljet në të gjitha pikat e kalimit tokësor, ajror dhe në porte. Në kuadër të festave të fundvitit, Policia...

VIDEO/Festat e fundvitit, policia e Shtetit merr masa të ashpra

Policia e Shtetit ka ndërmarrë një plan masash për të siguruar mbarëvajtjen e festave të fundvitit që ka të bëjë me akset rrugore, sheshet...

Skandali gjatë ndeshjes Tirana-Kukës, policia merr masa për tifozët dhe drejtuesit...

Policia ka marrë masa lidhur me incidentin e djeshëm në ndeshjen mes Kukësit dhe Tiranës në stadiumin 'Selman Stërmasi'. Kujtojmë se tifozët e Tiranës...

VIDEO/Situata në vend ‘zgjon’ kryeministrin, ja masat për të forcuar sigurinë

Gjatë konferencës së sotme, Edi Rama ka prezantuar disa masa të reja për mbështetjen e familjes, sigurinë e rregullin në shkolla dhe përshkallëzimin e luftës...

Hapja e sezonit turistik,Xhafaj/”Kemi marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen e...

Në hapjen e sezonit turistik ne Orikum, ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj deklaroi se janë marrë të gjitha masat për mbarëvajtjen, pasi është një...

DETAJE/ Protesta e opozitës, ja rrugët që bllokohen nesër

Policia e Shtetit, për tubimin e subjektit politik Partia Demokratike, parashikuar të zhvillohet në datë 26 Maj 2018, ora 11:00 në Bulevardin “Dëshmorët e...

MASAT/ Protesta e opozitës, nesër 1500 efektivë të Policisë dhe Gardës...

Policia e Shtetit ka ndërmarrë një plan masash për protestën e opozitës që do të mbahet të shtunën më 26 maj në orën 11.00...