Tag: masat

SHQIPËRI – NORVEGJI/ Elbasan, ja akset rrugore që do bllokohen

Policia e Elbasanit ka dhënë informacion për masat e ndërmarra për mbarëvajtjen e ndeshjes miqësore mes Shqipërisë dhe Norvegjinë që do zhvillohet sot në...

DETAJE/ Protesta e opozitës nesër, ja rrugët dhe sheshet që policia...

Policia e Shtetit ka bërë të ditur se do të bllokojë nesër disa prej rrugëve kryesore në Tiranë, për protestën e opozitës. Sipas njoftimit zyrtar...

Skënderbeu mirëpret Mlada Boleslav, sa policë u angazhuan dhe masat e...

Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan, ka marrë një sërë masash organizative në drejtim të sigurimit të rendit dhe qetësisë, për zhvillimin sa më normal...

Temperaturat e larta, ja masat që merr OSHEE për furnizimin me...

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, bën të ditur se po ndjek me vëmendje situatën e furnizimit me energji elektrike, në kushtet kur vendi...

Ja sa punonjës policie janë angazhuar në ruajtjen e objekteve zgjedhore...

Policia e Shtetit në zbatim të detyrave institucionale që i ngarkon ligji në kuadër të procesit zgjedhor për Kuvendin e Shqipërisë, po kryen me...

ZGJEDHJET E 25 QERSHORIT/ Ja masat që ndërmerr policia

Altin Qato, Drejtor i Departamentit të Rendit dhe Sigurisë Publike ka njoftuar sot “Masat e Policisë së Shtetit për zgjedhjet e datës 25 Qershor...

VIDEO/ Ministri Demiraj mbledh 12 drejtuesit: Ja porositë për zgjedhjet

Ministri i Punëve të Brendshme Dritan Demiraj ka zhvilluar një takim me drejtuesit vendorë të 12 qarqeve dhe drejtuesit kryesorë të Policisë në Drejtorinë...