Tag: kakavija

FOTO/Situata e rënduar prej ditësh në Kakavijë, Rama: Vazhdojmë komunikimet me...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për herë të parë në lidhje me situatën alarmante të  krijuar ditët e fundit  në pikën kufitare të Kakavijës....

Kaosi në Kakavijë/Paloka- Ramës: Nuk e bën qejfin qeder! I sheh...

Nje ser reagimesh kane vershuar pas situates kaotike me emigrantet ne Kakavije, ku prej ditesh presin ne radhe per te kaluar kufirin grek. Nje reagim...

DENONCIMI/Ish-polici akuzë të fortë: Narkodrejtori i policisë dhe i doganës bashkëpunim...

Një denoncim ne faqen e ish-kryeministrit Berisha, ka vene në fokus drejtorin e Doganës në Kakavijë. Sipas mesazhit të një ish-polici,drejtori aktual i doganës...