DENONCIMI/Ish-polici akuzë të fortë: Narkodrejtori i policisë dhe i doganës bashkëpunim në trafik droge

0Shares
0

Një denoncim ne faqen e ish-kryeministrit Berisha, ka vene në fokus drejtorin e Doganës në Kakavijë. Sipas mesazhit të një ish-polici,drejtori aktual i doganës si edhe drejtori i policisë dyshohen si të përfshirë në trafikun e drogës me një nga trafikantët më të mëdhenj në qytet.

Denoncimi është bërë publik nga ish-kryeministri Berisha, ndersa ish-polici jep detaje duke zbardhur dhe emrat e tyre.

DENONCIMI TE BERISHA

Miq, narkodrejtori i narkopolicise dhe narkodrejtori i doganes te Gjirokastres akuzohen per bashkepunim ne trafik droge.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje Doktor.jam nje ish polic i doganes se kakavijes. Desha te flas per mega aksionin qe policia e shtetit sqaron. Ne qytetin e gjirokastres si drejtori i policis ashtu dhe drejtori doganes jan te perfshire ne trafikun e droges. me nje nga trafikantet me te medhenj ne ate qytet Sokrat Baho.ose katan baho njihet si bizesmen i nje servisi te mersedez benc dhe i nje lokali ne qender te qytetit. gjithashtu njihet dhe nga drejtesia greke si trafikant ku aty ka kryer dhe denim ne 2009. po ky ne bashkpunim me drejtorin e doganes se kakavijes kan organizuar ngarkesen 950 kile qe u kap nga policia e janines.te lutem publikoje’

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje