Tag: humb jeten

Mbytet një tjetër pushues në Zvërnec, ngjarja tragjike ndodhi në praninë...

Nje tjetër person ka humbur jetën sot në plazhin e Zvërnecit në Vlorë. E gjithë ngjarja është zhvilluar edhe në praninë e rojes bregdetare. Mësohet...

Vdes shqiptari në Itali, akuza e fortë: E hodhi xhaxhai nga...

Një 27- vjeçar shqiptar humbi jetën të enjten (1 gusht) në punë. Viktima, i identifikuar si Nertil Bushi ndërroi jetë pasi u rrëzua nga...

FOTO/Ndërron jetë aktorja e njohur shqiptare

Një lajm i hidhur vjen nga kinematografia shqiptare. Aktorja e njohur shqiptare Valentina Caci ka ndërruar jetë. Lajmin e ka bërë të ditur një tjetër...

Bie nga skela, vdes në vend punëtori në Lezhë

Fatkeqësisht bilancit të viktimave të sotëm i është shtuar dhe një tjetër. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Lezhë, ku ka humbur...

83 vjeçari shpëton gruan nga mbytja, më pas vdes nga infarkti

Shpëtoi të shoqen nga mbytja e më pas vdiq nga infarkti i zemrës. Kjo i ndodhi një 83 vjeçari nga province e Varese-s, Itali. Tragjedia...

Shkoi në spital të ngushtonte stomakun, por humbi jetën/ Nëna mes...

Pasi blen një tufë me lule, këmbët e çojnë drejt varrit të të birit, Spartakut. Mbushen dy vjet nga vdekja e djalit. Dy vjet më parë,...

Tragjike në Shkodër/ Fëmija 2 vjeç bie nga kati i 6-të...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në qytetin e Shkodrës, ku një fëmijë 2 vjeç ka rënë aksidentalisht nga kati i...

Si humbi jetën zyrtari shqiptar në Rumani, shoqërohej nga gruaja e...

Aksidenti tragjik i mori jetën sot oficerit shqiptar në Rumani së bashku me gruan e tij. Bëhet fjalë për Ervin Dervinën. Dervina po udhëtonte me...

Tragjedi në Eurovision, humb jetën…

Në edicionin e sivjetmë të festivalit evropian të Eurovisionit është shënuar një tragjedi. Një shofer kamioni, 66-vjeçari Fuldie Schwarz, u vra kur një pjesë e...

Ngjarje e rëndë në Durrës, elektriçistin e zë korenti dhe humb...

Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur pak minuta më parë në Rrashbull të Durrësit. Burime zyrtare bëjnë me dije se një elektricist ka...