UPDATE/ Nje punetor ndertimi humb jeten ne Tirane

Ndaje

Nje punetor humbi jeten sot pasi dyshohet se ra nga nje ndertim qe po kryhet ne rrugen 5 maji ne Tirane.

Personi u gjet i pajete prane kesaj rruge, nderkohe ende nuk dihet shkaku i rrezimit.

Policia beson se ishte punonjes ne ndertim dhe se ka qene vetem kur eshte rrezuar.

Tiranë/ Informacion paraprak

Rreth orës 09:00, në rrugën “5 Maji”, në një objekt në ndërtim, shtetasi J. M. 66 vjeç, dyshohet se ka humbur ekulibrin, dhe pêr pasojë ështê dëmtuar në kokë, duke gjetur vdekjen.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje