Tag: humb jeten

FOTO/Ngjarja tragjike në Letoni, kush ishte efektivja e FA që humbi...

Nëntetare Zarife Muharrem HASANAJ ishte efektivja e Forcave të Shqiptare e cila humbi jetën si pasojë e shpërthimit të një mine në Poloni. Nga...

LAJM I FUNDIT/Shpërthen mina, humb jetën efektivja e Forcave të Armatosura...

Një efektive e forcave të armatosura shqiptare të stacionuar në Letoni ka humbur jetën pas shpërthimit të një mine. Sipas burimeve, janë plagosur dhe dy...

EMRI/E zë korrenti, humb jetën peshkatari në Lezhë

Një peshkatar në njësinë administrative Balldre të Lezhës ka humbur jetën teksa ka qënë duke peshkuar. Viktima u identifikua si Aleksandër Dedgjoni 37 vjeç. Paraprakisht thuhet...

Humbi jetën pas lindi fëmijën, arrestohet kardiologu dhe reanimatori në Elbasan

Dy mjekë në Elbasan janë arrestuar, pas ngjarjes së rëndë, ku 25-vjeçarja Rexhina Debrova, humbi jetën pasi lindi vajzën e saj. Ata u morën dje...

Humb jetën punonjësi i ndërtimit në kompleksin e vilave, policia fsheh...

Një punonjës ndërtimi mësohet se ka humbur jetën sot gjatë punës në Tiranë. Ngjarja sipas burimeve të ‘MAPO-s” ka ndodhur në kompleksin e vilave “Long...

FOTO/Tronditen tifozët dhe lojtarët, futbollisti i njohur pëson atak kardiak gjatë...

Një prej futbollistëve të njohur, Fabio Mendes ndërroi jetë në fushën  e lojës, duke tronditur të gjithë sportdashësit. Futbollisti i cili luajti për Central Social...

LAJMI I FUNDIT/ Bie në kontakt me rrymën, humb jetën elektriçisti

Një elektriçist ka humbur jetën në Fierzë, si pasojë e kontaktit me korentin. Punonjësi I OSHE, Prend Ceca, 36 vjeç, kishte hipur në shtyllë për...

FOTO/ Këngëtarit shqiptar i vdes personi i zemrës

Dita e djeshme nuk ka qenë fare e mirë për të. Reperi Skerdi përmes një fotografie të hedhur në Instagram ka treguar se ka vdekur...

E rëndë, i riu shqiptar humb jetën tragjikisht në Itali

Një 20 vjeçar shqiptar ka gjetur vdekjen mëngjesin e sotëm në rrugën që lidh Gallipolin me Sannicolan, në Salento të Italisë. Manuel Toska, 19 vjeç,...

EMRI/Gjendet i vdekur shqiptari në burgun e Greqisë, dyshimet

Një shqiptar 33 vjeç është gjetur i vdekur në burg në Greqi. Sias informacioneve, shqiptari u gjet pajetë në burgun e sigurisë së lartë në...