Tag: horoskopi

Horoskopi, 16 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Raporti në çift do jetë mjaft i favorshëm, në sajë të ndikimit të Hënës. Mërkuri dhe Venusi janë mjaft të favorshëm, ndaj mundohuni që...

Horoskopi, 15 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ndjenjat do të jenë mjaft të favorizuara në sajë të ndikimit të Venusit në shenjë. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur diçka negative, të...

Horoskopi, 13 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Hëna do të jetë mjaft e favorshme dhe yjet do të kenë ndikim pozitiv. Edhe dashuria do të dhurojë emocione të bukura gjatë kësaj...

Horoskopi, 29 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Bëni mirë që ti shtyni për një moment tjetër gjërat më të rëndësishme, pasi nervozizmi do të dominojë gjatë ditës. Venusi do të ndikojë...

Horoskopi, 24 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Sot do merrni gjithçka qe keni dashur nga ai qe keni ne krah dhe kënaqësitë do jene te pafundme. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën...

Horoskopi, 23 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Sot do merrni gjithçka qe keni dashur nga ai qe keni ne krah dhe kënaqësitë do jene te pafundme. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën...

Horoskopi, 19 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ka rrezik qe dita e sotme te jete mjaft e trazuar për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni shume mire pranë...

Horoskopi, 15 mars 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do jeni shume te vendosur gjate kësaj dite t’i zgjidhni te gjitha problemet qe ju kane dale ne jetën tuaj ne çift. Atmosfera do...

Horoskopi, 4 mars 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nëse keni kohe qe jeni ne një lidhje, por kohet e fundit ju kane dale disa probleme te vogla, mire është te mundoheni t’iu...

Shenjat e horoskopit qe nuk harrojne asnjehere tradhetite

Sigurisht, kapërcimi i një zhgënjimi në dashuri nuk është diçka aq e lehtë sa mendojnë shumë njerëz, sidomos kur vjen nga dikush që do...