Tag: horoskopi

Horoskopi, 18 Qershor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Tregohuni sa me te dashur me partnerin tuaj gjate kësaj dite dhe mos e lini për asnjë moment vetëm. Shume persona rreth e rrotull...

Horoskopi, 17 Qershor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Çiftet do kalojnë një dite te lumtur pranë atij qe dashurojnë dhe nuk do duan te qëndrojnë larg për asnjë sekonde te vetme. Takime...

Horoskopi, 13 Qershor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dite me shume probleme dhe debate kjo e sotmja për te dashuruarit. Here pas here nuk do ndiheni rehat dhe do preferoni te qëndroni...

Horoskopi, 10 Qershor 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Të lindurit e kësaj shenje do të kthejnë faqe lidhur me marrëdhëniet e rëndësishme. Edhe nëse ndryshimet do të ngjallin reagime, ndjesia e parë...

Horoskopi, 30 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Probleme më serioze do të përjetojnë çiftet që janë në krizë të thellë, ndërsa të tjerët mund të rrinë të qetë. Mundohuni që të...

Horoskopi, 29 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Atmosfera është plot me mundësi konstruktive, sidomos në punë dhe nga ana financiare. Jeta sociale, ndër të tjera do të intensifikohet shumë dhe do...

Horoskopi, 24 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi E diela do të jetë mjaft e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, ku do të ketë përmirësime të ndjeshme në dashuri. Ka...

Horoskopi, 22 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit,...

Horoskopi, 20 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dielli, Venusi dhe Mërkuri do të kenë ndikim mjaft të favorshëm në shenjën tuaj. Mjaft pozitive shihen edhe projektet në çift. Ndërkohë mund të...

Horoskopi, 17 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Hëna do të hyjë në shenjën tuaj, duke ju dhuruar një ditë interesante. Në familje dikush do ju kërkojë diçka. Angazhimet profesionale do të...