Horoskopi, 19 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

0Shares
0

Dashi

Ka rrezik qe dita e sotme te jete mjaft e trazuar për ata qe janë ne një lidhje. Nuk do ndiheni shume mire pranë partnerit dhe do mendoni te qëndroni te veçuar. Beqaret duhet te tregohen me te duruar nëse duan te gjejnë personin me te përshtatshëm. Ne planin financiar nuk duhen ndërmarrë rreziqe edhe sikur gjendja te jete e mire. Nuk është ende momenti.

Demi

Ndikimi i yjeve nuk do jete aspak pozitiv sot për jetën sentimentale te çifteve. Do ketë mosmarrëveshje dhe debate pa fund. Beqaret do kenë mundësi te shumta për te njohur persona te veçante, prandaj do jete me e lehte për ta te bëjnë një zgjedhje. Ne planin financiar do jeni me shume fat. Gjendja do jete goxha e mire.

Binjaket

Do jeni bashkëpunues dhe mjaft te përkujdesur gjate kësaj dite për atë qe keni ne krah. Marrëdhënia ne çift do jete e shkëlqyer. Beqaret duhet te tregohen te hapur ne mënyrë qe te takojnë sa me shume persona, përndryshe do mbeten serish vetëm. Ne planin financiar do ju duhet ndihma dhe këshilla e miqve ne mënyrë qe gjendja te mos ketë tronditje.

Gaforrja

Tensioni qe kishte kohe qe mbizotëronte ne jetën tuaj ne çift, sot do filloje te ulet. Do flisni me qetësisht dhe me lirshëm me atë qe keni ne krah. Beqaret do realizojnë takime mbresëlënëse te cilat do ua ndryshojnë rrënjësisht jetën. Ne planin financiar do keni me shume fat se kurrë me pare. Do shpenzoni aq sa ju duhen dhe do hiqni edhe disa para mënjanë.

Luani

Do ndiheni me te lire se kurrë sot juve qe jeni ne një lidhje dhe do bëni atë qe ju thotë zemra. Çdo çast do jete emocionues dhe i mrekullueshëm. Beqaret do kenë veçse mundësi për takime kalimtare dhe pa asnjë te ardhme. Qe financat te jene te mira duhet te shpenzoni me kujdes dhe largpamësi. Mos mendoni vetëm për momentin sepse nesër nuk do dini nga t’ia mbani.

Virgjeresha

Do ngrini shume pikëpyetje gjate kësaj dite mbi jetën tuaj ne çift. Kohet e fundit shume sjellje te partnerit nuk ju kane pëlqyer dhe do e kritikoni atë. Beqaret do jene me shume fat dhe do arrijnë ta gjejnë princin e tyre te kaltër. Gjendja e financave do jete shume me e mire nga disa kohe me pare, por jo ne atë gjendje sa për te kryer investime te tejskajshme.

Peshorja

Jupiteri do jete planeti qe do e favorizoje jetën sentimentale te çifteve. Gjithçka do shkoje me se miri ndërmjet jush dhe personit qe keni ne krah. Mos ua vini aspak veshin atyre qe do ju thonë ata qe ju rrethojnë. Beqaret do kenë një dite te zakonshme dhe pa ndonjë takim mbresëlënës. Ne planin financiar duhet te mateni disa here para se te kryeni shpenzime.

Akrepi

Do e kuptoni partnerin tuaj sot dhe do e mbështesni atë për çfarëdo qe te jete. Ndonjëherë nuk janë vetëm çastet intime ato qe e zbukurojnë ditën dhe ju bëjnë te ndiheni mire. Beqaret nuk duhet ta humbin shpresën deri ne momentin e fundit. Buxheti do ekuilibrohet fale maturisë dhe perkujdesit qe ju do tregoni. Vazhdoni ne këtë rruge dhe keni për t’u pasuruar shpejt.

Shigjetari

Do ndiheni mjaft mire pranë personit qe dashuroni sot dhe nuk do mendoni aspak për dike tjetër. Beni vetëm pak me tepër kujdes me xhelozinë. Beqaret mund te fillojnë një lidhje me një person te cilin me pare e kane tallur dhe janë zënë ashpër. Financiarisht do jeni te favorizuar. Nëse silleni ne këtë mënyrë shume shpejt do pasuroheni.

Bricjapi

Jeta juaj ne çift do jete goxha e qëndrueshme gjate kësaj dite. Nuk do keni asnjë arsye për çfarë te debatoni me te. Beqaret nuk do jene aspak ne humor për te filluar një lidhje dhe do qëndrojnë serish vetëm. Financat do i menaxhoni si duhet dhe gjendja do jete me e stabilizuar nga sa e kishit menduar. Do mund te hiqni disa para mënjanë.

Ujori

Edhe pse ne një lidhje do ndiheni shume te vetmuar gjate kësaj dite. E mira është te flisni hapur me partnerin nëse doni te sqaroni çdo keqkuptim. Beqaret nuk do mund ta krijojnë dot lidhjen qe kane ëndërruar, por kjo nuk do te thotë qe do e vuajnë vetminë. Ne planin financiar mos harroni te kujdeseni për çdo detaj ne mënyrë qe edhe e ardhmja te jete e siguruar.

Peshqit

Mbyllini sytë sot dhe lëreni veten te lire. partneri do ju beje te ndiheni si ne ëndërr kështu qe mund te keni besim te plote tek ai. Beqaret nuk do jene aspak ne humor për te gjetur dashurinë dhe do qëndrojnë me te njëjtin status qe kane. Ne planin financiar mos u tregoni impulsive ne mënyrë qe situata te mos behet delikate. Shtrijini këmbët sa keni jorganin.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje