Tag: horoskopi

Horoskopi, 24 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi E diela do të jetë mjaft e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, ku do të ketë përmirësime të ndjeshme në dashuri. Ka...

Horoskopi, 22 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Planetet janë në anën tuaj dhe dita do të jetë mjaft pozitive. Edhe takimet janë mjaft të favorshme. Pas problemeve të muajve të fundit,...

Horoskopi, 20 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dielli, Venusi dhe Mërkuri do të kenë ndikim mjaft të favorshëm në shenjën tuaj. Mjaft pozitive shihen edhe projektet në çift. Ndërkohë mund të...

Horoskopi, 17 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Hëna do të hyjë në shenjën tuaj, duke ju dhuruar një ditë interesante. Në familje dikush do ju kërkojë diçka. Angazhimet profesionale do të...

Horoskopi, 16 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Raporti në çift do jetë mjaft i favorshëm, në sajë të ndikimit të Hënës. Mërkuri dhe Venusi janë mjaft të favorshëm, ndaj mundohuni që...

Horoskopi, 15 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ndjenjat do të jenë mjaft të favorizuara në sajë të ndikimit të Venusit në shenjë. Gjatë periudhës së fundit ka ndodhur diçka negative, të...

Horoskopi, 13 Maj 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Hëna do të jetë mjaft e favorshme dhe yjet do të kenë ndikim pozitiv. Edhe dashuria do të dhurojë emocione të bukura gjatë kësaj...

Horoskopi, 29 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Bëni mirë që ti shtyni për një moment tjetër gjërat më të rëndësishme, pasi nervozizmi do të dominojë gjatë ditës. Venusi do të ndikojë...

Horoskopi, 24 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Sot do merrni gjithçka qe keni dashur nga ai qe keni ne krah dhe kënaqësitë do jene te pafundme. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën...

Horoskopi, 23 Prill 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Sot do merrni gjithçka qe keni dashur nga ai qe keni ne krah dhe kënaqësitë do jene te pafundme. Shfrytëzojeni ditën deri ne sekondën...