Horoskopi, 3 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

0Shares
0

Dashi

Dite plot ngjyra kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do ndiheni për mrekulli ne krahët e atij qe dashuroni dhe do doni te mos shkëputeni për asnjë çast. Beqaret do jene gati te bëjnë çdo lloj çmendurie vetëm për te gjetur shpirtin e tyre binjak. Ne planin financiar ka rrezik te përballeni me surpriza negative për shkak te moskujdesit me shpenzimet.

Demi

Projektet e përbashkëta qe keni nisur do ju afrojnë edhe me tepër me partnerin tuaj gjate kësaj dite. Ne krahët e tij do ndiheni si princesha. Beqaret duhet t’i bëjnë sytë katër sepse mundësitë për takime do jene te mrekullueshme. Ne planin financiar do keni mbështetjen e miqve dhe familjareve, prandaj gjendja do vije duke u stabilizuar dalëngadalë.

Binjaket

Me ne fund do e kaloni situatën delikate qe ka mbizotëruar ne jetën tuaj ne çift dhe do ndiheni mjaft mire ne krahët e partnerit tuaj. Beqareve do ju pëlqejë liria qe kane dhe nuk do e kërkojnë me ngulm një person ne krah. Financat do mbeten te mira edhe pse do kryeni ndonjë shpenzim me tepër. E gjithë kjo për shkak te organizimit qe keni bere kohet e fundit.

Gaforrja

Te dashuruarit do kenë një dite te zakonshme dhe pa probleme. Beni atë qe ndjeni pa menduar se çfarë do ndodhe nesër. Do e vuani mjaft vetminë sot ju beqaret dhe do bini shpesh ne melankoli. Fatkeqësisht mundësitë për takime do mungojnë tërësisht. Situata financiare do jete goxha me e mire dhe me e qëndrueshme.

Luani

Dashuria ne çift do rindizet edhe njëherë si ne fillim sot. Do ndiheni te emocionuar dhe do i shprehni ndjenjat ashtu si do i ndjeni. Beqaret do takojnë shume persona neper vende te çuditshme. Merrni kohen e duhur për t’i njohur sa me mire ata. Ne planin financiar do ju dalin para probleme serioze te cilat vetëm me ndihmën e te tjerëve do mund t’i kaloni.

Virgjeresha

Do e ruani bashkëpunimin ne çift gjate gjithë kësaj dite dhe do ndiheni mjaft mire ne krahët e partnerit tuaj. Te shumte do jene ata qe do ju kenë zili dhe do kërkojnë t’ua prishin planet. Beqaret nuk duhet te kërkojnë gjera te pamundura, por duhet te tregohen sa me realiste. Ne planin financiar do mbizotërojë qetësia. Nuk do keni për çfarë te qaheni.

Peshorja

Dite mjaft premtuese kjo e sotmja për te dashuruarit. Do i kuptoni gabimet e bëra dhe gjeni mënyrën e duhur për te kërkuar falje. Beqaret do duan thjesht te flirtojnë me disa persona dhe nuk do preferojnë te fillojnë lidhje serioze. Ne planin financiar duhet te tregoheni te kujdesshëm sepse situata do jete shume delikate. Mos i prishni pune vetes me dorën tuaj

Akrepi

Nëse jeni ne një lidhje do kaloni një dite shume te bukur dhe te mbushur plot emocione sot. Do ndiheni me te bekuar se kushdo tjetër nga yjet. Beqaret nuk duhet te ngurrojnë te hedhin hapin e pare nëse vërtet duan te krijojnë një lidhje. Situata financiar do varet nga mënyra se si ju do i menaxhoni te ardhurat. Shpenzimet duhen kufizuar sa me shume.

Shigjetari

Jeta juaj ne çift do marre një drejtim shume me te mire gjate kësaj dite. Do jeni te vetëdijshëm për hapat qe do hidhni dhe nuk do nxitoheni për asgjë. Beqaret nuk do ndihen ende gati te bëjnë ndryshime te rëndësishme ne jetën sentimentale dhe do mbeten vetëm. Financat do jene me te mira për shkak te përpjekjeve dhe maturisë qe keni treguar se fundmi.

Bricjapi

Mos hezitoni t’i shprehni sa te mundni ndjenjat gjate kësaj dite sepse vetëm ne këtë mënyrë do e mbani zgjuar dashurinë dhe ngrohtësinë ne çift. Beqaret nuk duhet ta humbin durimin dhe te dorëzohen, pasi mundësi te mira për takime do ndodhin nga fundit i ditës. Financat do jene me te mira se kurrë me pare. Përfitoni për te kryer shpenzimet e menduara.

Ujori

Dite e mrekullueshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do flisni hapur për çdo gjë dhe do bashkëpunoni fort me partnerin tuaj. Beqaret do takojnë papritur disa persona te cilët me shpejt nga sa ata mendojnë do bëhen pjese e jetës se tyre. Te ardhurat do fillojnë te stabilizohen dalëngadalë dhe do ndiheni shume me te qete se me pare.

Peshqit

Venusi do jete i pozicionuar me se miri sot ne jetën tuaj sentimentale dhe do ju beje te përjetoni kënaqësi pa fund. Shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do kenë një dite te bukur, por nuk do fillojnë lidhje afatgjata. Edhe aventurat do jene te pëlqyera për ta. Ne planin financiar situata do konfuze dhe nuk do dini çfarë te bëni për ta ndryshuar.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje