Horoskopi, 22 Korrik 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

0Shares
0

Dashi

Ndikimi i Merkurit do jete mjaft pozitiv sot për jetën tuaj sentimentale. Do ndiheni te qete dhe do dashuroheni si ta ndjeni. Beqaret do jene ne humor te mire dhe do fillojnë një histori dashurie me personin qe ka disa kohe qe i josh. Financat do jene delikate. Mos kryeni asnjë shpenzim te pamenduar sepse do keni probleme me serioze sesa e keni menduar.

Demi

Jeta juaj ne çift do vazhdoje te mbetet delikate edhe gjate kësaj dite. Nuk do arrini dot te sqaroheni me partnerin tuaj dhe do hidhni serish hapa te gabuara. Beqaret do ndihen mire edhe ashtu si janë prandaj nuk do e kërkojnë me ngulm dike për ta pasur pranë. Me financat tregohuni me te përgjegjshëm dhe matuni mire para se te kryeni çfarëdo lloj shpenzimi.

Binjaket

Sot do reflektoni gjere e gjate për ato qe keni kaluar ne jetën sentimentale dhe do mendoni t’ia filloni nga e para. Edhe partneri do jete ne një mendje. Beqaret do jene te parrezistueshëm prandaj do marrin propozime te njëpasnjëshme. Përfitoni sa te mundni nga ato qe do iu duken interesante. Ne planin financiar situata do jete shume me e mire se me pare.

Gaforrja

Dite shume e qëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni vesh për çdo gjë me personin qe keni ne krah dhe nuk do keni asnjë mosmarrëveshje. Beqaret duhet te bëjnë ende durim nëse duan te gjejnë personin me te përshtatshëm. Financat nuk do jene te këqija nëse tregoheni te matur. Gjithçka do varet nga sjellja juaj.

Luani

Rutina do marre fund gjate kësaj dite dhe do mendoni te provoni sa me shume emocione ne jetën tuaj sentimentale. Do bini ne një mendje me partnerin tuaj. Beqaret mire është te mos i marrin gjerat kuturu sepse mund te përballen me goxha probleme me pas. Nuk duhen bere sakrifica ekstreme vetëm për te krijuar një lidhje. Ne planin financiar do keni goxha vështirësi.

Virgjeresha

Do e konsolidoni edhe me tepër jetën tuaj sentimentale sot dhe do ndiheni me mire se me pare. Shume nga dëshirat do mund t’iu plotësohen. Beqaret nuk duhet te hidhen ne krahët e te parit qe do iu dale para sepse do bëjnë gabime te pandreqshme. Ne planin financiar duhet te këshilloheni vetëm me specialistet. Askush tjetër nuk do mund t’iu ndihmoje dot.

Peshorja

Do kaloni çaste fantastike sot ju te dashuruarit dhe nuk do doni te shkëputeni për asnjë çast nga partneri. Beqaret do jene me shume fat dhe do realizojnë takime mbresëlënëse. Gjithçka do ndryshoje njëherë e përgjithmonë. Situata financiare do jete shume me e mire, megjithatë do ju duhet ende te tregoheni te matur para se te kryeni shpenzime te pamenduara.

Akrepi

Te dashuruarit do kenë një dite te zakonshme. Do ju mbetet vetëm pak kohe ne mbrëmje për ta kaluar me partnerin. Beqaret do jene shume te suksesshëm dhe do e ndryshojnë njëherë e mire jetën sentimentale. Buxheti do kenë tronditje te mëdha. Duhet menjëherë te mblidhni veten dhe te merrni masa strikte pa arritur qe gjendja te përkeqësohet dhe te mbeteni pa para.

Shigjetari

Nen ndikimin e madh te Uranit, çiftet do mundohet mjaft për ta përforcuar lidhjen qe kane ndërtuar. Do e falin njeri-tjetrin për gabimet e kryera dhe do i hedhin sytë vetëm drejt se ardhmes. Beqaret duhet te njihen mire me disa persona para se te marrin vendime. Shmangni personat krenare. Financat do përmirësohet fale një lotarie te majme qe do fitoni.

Bricjapi

Dashuria ne çift do ece me se miri sot. Pranë partnerit do ndiheni për mrekulli dhe nuk do kërkoni asgjë me tepër nga yjet. Shfrytëzojeni çdo sekonde. Beqaret do kenë nevoje për dike qe t’i këshillojë dhe t’i dashuroje si ata duan. Mundësitë do ekzistojnë sot, kështu qe përfitoni sa me shume. Gjendja e financave do jete shume e turbullt. Beni kujdes!

Ujori

Sot do jeni shume impulsive ju te dashuruarit dhe ka rrezik te hidhni hapa te gabuara. Mund ta lëndoni mjaft partnerin dhe gjerat nuk do jene kurrë si me pare. Beqaret do jene te turpshëm dhe nuk do kenë guxim t’i shprehin ato qe do ndiejnë. Financat do jene me te qëndrueshme se kurrë me pare. Do ndiheni te qete kur te kryeni shpenzimet e nevojshme

Peshqit

Marrëdhënia juaj me partnerin do jete e shkëlqyer sot. Do dashuroheni plot pasion dhe do e respektoni ne çdo moment mendimin e tjetrit. Beqaret duhet t’i shprehin ndjenjat sa me shume qe te mundnin sepse po nuk e bene mund t’i humbasin personat qe pëlqejnë. Financat do jene delikate, prandaj do ju duhet me shume kohe qe te merreni me te për t’i stabilizuar.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje