Horoskopi, 4 mars 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

0Shares
0

Dashi

Nëse keni kohe qe jeni ne një lidhje, por kohet e fundit ju kane dale disa probleme te vogla, mire është te mundoheni t’iu gjeni zgjidhje te shpejte dhe te mendoni vetëm për te ardhmen. Nuk ja vlen te merreni gjate me gjera elementare. Beqaret do kenë një dite shume te zakonshme dhe pa ndonjë emocion te madh. Financat do kenë disa tronditje te vogla.

Demi

Dëgjojeni gjate gjithë kohës sot atë qe keni ne krah dhe mos bëni te kundërtën e saj q ju thotë nëse nuk doni qe te lindin vështirësi e probleme. Beqaret ka mundësi te ngelen edhe sot vetëm. Mundësitë për takime thuajse do mungojnë fare. Ne planin financiar tregohuni realiste dhe te kujdesshëm nëse nuk doni te keni probleme serioze.

Binjaket

Do afroheni edhe me shume gjate kësaj dite me atë qe keni ne krah dhe do diskutoni gjere e gjate për çdo lloj teme qe do iu vije ne mendje. Beqaret do e takojnë me ne fund princin e tyre te kaltër dhe do fillojnë një etape te re shume me te bukur se me pare. Buxheti do jete i mire për pjesën me te madhe. Nuk do keni për çfarë te qaheni.

Gaforrja

Tregohuni te sinqerte sot me atë qe keni ne krah dhe mos i mbani asnjë te fshehte, Kjo do e shtoje besimin e tij tek ju dhe do ua rrite piket. Beqaret do kërkojnë te qëndrojnë serish vetëm dhe as qe do iu shkoje neper mend te joshin dike. Financat ka rrezik te ndërlikohen disi. Mbajini këmbët mbi toke sepse shume shpejt mund te pendoheni nga veprimet e kryera.

Luani

Pas një periudhe goxha delikate, sot ju qe jeni ne një lidhje do ndiheni disi me te qete. Do i kuptoni gabimet qe keni bere dhe do mundoheni t;’i ndreqni me çdo lloj mënyrë. Beqaret duhet te tregohen realiste sepse po ëndërruan shume mund te përballen me zhgënjime. Financat do kërkojnë vëmendje dhe durim qe te mbeten ne gjendjen e duhur.

Virgjeresha

Ndjenjat për partnerin do jene edhe me te thella gjate kësaj dite. Nga ana tjetër do gjeni edhe mënyrën e duhur për t’i shprehur ato dhe do e bëni partnerin te lumtur. Beqaret do fillojnë histori dashurie afatgjata dhe mjaft te këndshme. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë nuk duhet te hidheni me sy mbyllur ne detin e shpenzimeve.

Peshorja

Do keni disa përplasje me partnerin tuaj gjate kësaj dite megjithatë nuk do alarmoheni nga kjo. Pas mesditës klima do filloje dalëngadalë te ngrohet. Beqaret me ne fund do ja arrijnë qëllimit dhe do e bëjnë për vete personin qe pëlqejnë. Ne planin financiar do përballeni me vështirësi goxha te mëdha, prandaj do ju duhet patjetër te hiqni dore nga disa shpenzime.

Akrepi

Dite e shkëlqyer për te marre vendime te rëndësishme mbi jetën tuaj ne çift kjo e sotmja. Gjithsesi mendohuni disa here para se te veproni. Beqaret duhet ta harrojnë te shkuarën dhe te mendojnë vetëm për ato qe do vijnë ne te ardhmen. Ne planin financiar tregohuni te arsyeshëm dhe mos kryeni investime te pamenduara sepse do i vuani me vone pasojat.

Shigjetari

Duhet te keni durim dhe shume dëshirë për te rregulluar te gjitha problemet qe keni pasur ne jetën ne çift. Nëse ndjenjat janë ende te fora do i keni me te thjeshta gjerat. Jeta sentimentale e beqareve do jete mjaft e favorizuar. Mund te krijoni një lidhje afatgjate dhe qe do iu sjelle mjaft kënaqësi. Edhe pse do keni shume dëshirë për shpenzime ju do i bëni balle dhe do kurseni paksa.

Bricjapi

Gjate kësaj dite te bekuar nga yjet gjithçka do shkoje me se miri. Do merrni iniciativa, do komunikoni me ngrohet dhe do e shfrytëzoni deri ne maksimum çdo moment qe do jeni pranë partnerit. Beqaret jo vetëm qe do kenë dashuri me shikim te pare dhe pasion, por pasioni do jete afatgjate. Ekuilibri buxhetor do te tronditet pak, kështu qe duhet te jeni shume te kujdesshëm.

Ujori

Ata qe janë ne një lidhje duhet te tregohen te drejtpërdrejtë me personat qe kane ne krah sepse përndryshe situata mund t’iu ndërlikohet. Beqaret ka rrezik te dashurohen me personin e gabuar sot. Asgjë nuk ka për t’iu ecur ashtu si e kishin ëndërruar. Ne planin financiar sado qe te mundoheni ta përmirësoni situatën gjendja do mbetet e njëjtë.

Peshqit

Dite e ekuilibruar do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do jeni te duruar dhe here pas here do hapni rruge ne mënyrë qe gjerat te ecin si duhet. Beqaret duhet ta kontrollojnë veten dhe jo te hedhin hapa te gabuara. Ne planin financiar do ndiheni me te qete. Me shume kujdes dhe maturi do i zgjidhni problemet qe keni pasur.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje