Tag: horoskopi

Horoskopi, 15 janar 2020/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do tërhiqeni jashtë mase nga një person interesant sot dhe do harroni për një çast se jeni ne një lidhje. Kujdes sepse do shkatërroni...

Horoskopi, kush jane te privilegjuarit e vitit 2020

Astrologia Meri Shehu, e ftuar në programin “Rudina” bëri renditjen e shenjave më me fat për vitin 2020. Ajo foli për shenjat më të...

5 shenjat e horoskopit të cilat do të kenë shumë fat...

Padyshim, që viti 2020 do te sjelle mbaresi dhe te mira per secilen shenje respektive të horoskopit, por janë 5 ato që astrologët, nisur...

Shenjat e horoskopit qe nuk ngopen me s*ks

Me poshte jane shenjat ku deshira per seks nuk shterron. Dashi Periudha e shkurtër pa seks (fjala është për një apo dy ditë) e bën nervoz....

Horoskopi, 8 dhjetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Do kujdeseni mjaft sot për jetën tuaj ne çift dhe nuk do lini askënd t’ua prishe planet qe keni bere. Mbrëmja do jete mjaft...

Horoskopi, 11 nentor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Ata qe janë ne një lidhje do kërkojnë me shume qëndrueshmërinë dhe besnikërinë sesa pasionin. Urani ka rrezik te sjelle edhe ndonjë mosmarrëveshje te...

Horoskopi, 10 nentor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Beqaret do jene ata qe kane me shume fat nga te gjithë. Do realizojnë takime te njëpasnjëshme me persona vërtet mjaft te veçante. te...

Horoskopi, 8 nentor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Nëse ndiheni te lumtur pranë partnerit sot do kaloni çaste edhe me te këndshme. Do bashkëpunoni për gjithçka dhe do argëtoheni pa fund. Beqaret...

Horoskopi, 29 tetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Jeni në një fazë të plotë rikuperimi, pavarësisht ndikimit të kundërt të planetit Mars. Me gjasë mund të shfrytëzoni momentin për t’u rikthyer në...

Horoskopi, 28 tetor 2019/ Dhe yjet rrinë…, e flasin për Ju!

Dashi Dashuria: Fillimi i një dite pozitive. Sipas horoskopit rreth dashurisë edhe nëse do të ketë tensione ato nuk do të ndikojnë në qetësi. Nëse...