Tag: Hekuran billa

Zbulohet levizja e 3 makinave qe moren pjese ne vrasjen e...

Ditën e vrasjes se Hekuran Billes,  lëvizjet e automjeteve të dyshuara si të përdorura në krim janë fiksua nga kamera të ndryshme sigurie në...

Arrestohet ‘shoferi’ i Viktor Markut ne vrasjen e Billes

Ka shkuar në katër numri i personave të arrestuar për vrasjen e Hekuran Billes. Eshte vënë në pranga Nga policia e Shkodres drejtuesi i mjetit...

DESHMIA/Adiola Lakra nuk pranon se u pagua për të nxjerrë në...

Ne sallen e gjyqit, Adiola Lakra ka deklaruar se nuk ka lidhje me ngjarjen dhe nuk ka pranuar se është paguar për të nxjerrë...

Telefonata e fundit e Billës me Adjola Lakrën, lëvizjet e dyshimta...

Telefonata e fundit e Hekuran Billës ka qenë me 26-vjeçaren, Adjola Lakra, e arrestuar dje nga policia si personi që shërbeu si karrem për...

Kjo është 26-vjeçarja e akuzuar si bashkëpunëtore, nxorri në pritë Hekuran...

Hekuran Billa u nxor në pritë para atentatorëve nga ish e dashura e tij. Burimet konfirmojnë se Adiola Lakra, 26-vjeçarja që u prangos sot...

E lidhur dhe me vrasësin dhe me viktimën, zbardhen detajet nga...

Policia ka árrestuar një tjetër të dyshuar që ka marrë pjesë në ekzekutimin mafioz të Hekuran Billës te Komuna e Parisit mbrëmjen e 11...

Vrasja e Hekuran Billës, policia prangos një 26-vjeçare, roli i saj...

Një 26-vjeçare është arrestuar nga Policia pasi dyshohet si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës, ngjarje e ndodhur në zonën e Komunës së Parisit...

FOTO/I heshtur në sallën e gjyqit, ky është Viktor Marku, i...

Del fotoja e Viktor Markut nga salla e gjyqit ku sot të do të njihet me masën e sigurisë. Ai është shfaqur me maskë anti-covid...

Arrestohet Viktor Marku ne Mal te Zi per vrasjen e...

Policia e Malit te Zi ka arrestuar sot Viktor Markun, me dyshimin si vrasesi i Hekuran Billes ekzektuar pak dite me pare ne Tirane Viktor...

Vrasja e Hekuran Billës/Zbardhet dëshmia e 22-vjeçarit, çfarë tha nipi i...

Sebastiano Mali, nipi 22-vjecar i Prel Markut, ekzekutuar në Angli vite më parë nga Hekuran Billa, ka mohuar të ketë lidhje me ekzekutimin e...