Arrestohet ‘shoferi’ i Viktor Markut ne vrasjen e Billes

Ndaje

Ka shkuar në katër numri i personave të arrestuar për vrasjen e Hekuran Billes.

Eshte vënë në pranga Nga policia e Shkodres drejtuesi i mjetit që transportonte aviktor Markut, i dyshuar si autori kryesor i vrasjes së Billes.

“Vihet në pranga shtetasi GJ. P., 33 vjeç, i cili u kap dhe u arrestua nga strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë Shkodër, pasi dyshohet se është autor i ngjarjes së ndodhur në fshatin Vukatanë, ku u qëllua me armë zjarri në drejtim të automjetit në pronësi të DPSHTRR, që drejtohej nga shtetasi F. H., 30 vjeç, banues në Dobraç, Shkodër”, lajmeron policia.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje