FOTO/I heshtur në sallën e gjyqit, ky është Viktor Marku, i akuzuar për vrasjen e Hekuran Billës

Del fotoja e Viktor Markut nga salla e gjyqit ku sot të do të njihet me masën e sigurisë.

Ai është shfaqur me maskë anti-covid në fytyrë duke përshëndetur nga kamerat. Sipas informacioneve,  Marku ka heshtur gjatë mbërritjes në gjykatë dhe nuk ka pranuar të thotë asgjë lidhur me ngjarjen.

Ai është arrestuar nga policia i dyshuar si autori i vrasjes së Hekuran Billës, ngjarje e ndodhur në 11 qershor në zonën e Komunës së Parisit.

Dyshimet janë se kjo vrasje ka ndodhur për hakmarrje, pasi në vitin 2006 Hekuran Billa kishte vrarë në Londër vëllain e Viktor Markut, Prel Marku.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje