Tag: Fotoja

Ministri i jashtëm gjerman boton foton e turpërimit që Trump i...

Ka disa zera qe e akuzojne presidentin Donald Trump, se perdori Kosoven dhe Serbine per fushaten e tij elektorale, dhe se ishte nje marreveshje...

Vatrat e reja janë në spitale, por Rama “bën përgjegjës” Bashën:...

Kryeministri Edi Rama dhe ministrja Manastirliu gjejne habi tek takimi i fundit i kryedemokratit Basha, pas te cilit jane mbledhur qindra qytetare per ta...

‘Je shumë vulgare, ta shpif’, ndjekësit kritikojnë moderatoren shqiptare për foton...

Aulona Musta eshte gjithmone nje prej personazheve të komentuar te Showbizzit shqiptar, per shkak se ajo eshte aktive ne rrjetet sociale dhe shpeshhere nxit...

Fotoja e rrallë e djalit të Çiljetës me babain e tij

Në shkurt të vitit 2013, këngëtarja Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Fernando, i cili tashmë...

PD i kujton foton me Obamën Ramës: Duhet të merresh vetë...

Ndërkohë që mazhoranca akuzon opozitën për lobim rus, PD i është përgjigjur duke i rikujtuar foton me ish-Presidentin Barak Obama. Në një dalje për mediat,...

E vetmja arsye që ribashkon Rudinën me ish-bashkëshortin, aktorja publikon foton...

Rudina Dembacaj terhoqi vemendjen kur prNoi divorcin me Aleksin dhe pas thashethemeve qe ajo po dilte me ish-deputetin Mark Frroku, fakt i cili u...

“Mbi të rëndojnë 4 akuza”, Berisha kujton deklaratën e gazetares amerikane:...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sjellë në vemendje sërish foton e shumediskutuar të Kryeministrit Edi Rama me ish-presidentin Barack Obama. Berisha thekson dhe njëherë se...

“Nuk dimë kë standart amerikan të ndjekim”, Ish-ministri: Ramës iu konfirmua...

Ish-ministri Ylli Manjani ka rikthyer dhe njëherë vëmendjen tek çeshtja gjyqësore ku u permend dhe kryeministri Edi Rama, me foton e Barack Obamës, për...

“Së paku 8 vite burg nga drejtësia amerikane”, Berisha: 16 pyetjet...

Kryeministri Edi Rama është në qëndër të vëmendjes, kjo dhe pas dënimit të një shtetasi amerikane për foton e tij me ish-presidentin Obama. Ish-kryeministri Berisha...

DETAJE/PD i shtron pyetjet prokurorisë, veprat penale që rrezikojnë kryeministrin Rama

PD kerkoi sot nga Prokuroria te nise hetimet lidhur me foton e Edi Rames dhe Barack Obames. PD kerkon te hetohet  për financimin e...