‘Je shumë vulgare, ta shpif’, ndjekësit kritikojnë moderatoren shqiptare për foton gjysmë e zhveshur

Ndaje

Aulona Musta eshte gjithmone nje prej personazheve të komentuar te Showbizzit shqiptar, per shkak se ajo eshte aktive ne rrjetet sociale dhe shpeshhere nxit debate per shkak te temave dhe postimeve te saj.

Ndërsa së fundmi, moderatorja ka vendosur të ndajë një tjetër detaj nga trupi i saj që e bën të ndjehet krenare, qukat në kurriz.

Duke pozuar gjysmë e zhveshur me shpinë, Aulona ka treguar me krenari një foto të nishaneve në kurriz. E teksa poza e saj ka marrë me mijëra pëlqime dhe qindra komente pozitive, ka patur edhe nga ata që shprehin negativitet me fjalët e tyre.

“Per zotin je shume vulgare o Aulon, ta shpif me ato turinjt e tu e me ate trup si burre, je shume negative dhe me nje shpirt e zemer te keqe 👹👹👿😈💀☠️”, i shkruan një ndjekëse, të cilës Aulona nuk ka qëndruar pa i kthyer përgjigje: “epo c’t’i besh, jo te gjithe mund te jene kaq shpirtmire dhe gojeembel si ty 😩😩😩”.

Por, edhe moderatorja Musta ka një përgjigje për të tilla komente, dhe nuk nguron t’ja kthejë me  ironi: “Tani ti je zoti burre? Apo zonja gru? Qe te di kujt ti drejtohem, jo per gje…Apo je Zoti Gru? Apo Zonja Burre?”.

/DRONI.al/

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje