Tag: Elona Gjebrea

Deputetja Elona Gjebrea mohon thirrjen në Prokurori për “Habilajt”

Ish-zv.ministrja e Brendshme, Elona Gjebrea ka mohuar lajmin se ajo është thirrur në Prokurorinë e Krimeve të Rënda të dëshmojë për trafikun e drogës...

FOTO/ Zbulohet deputetja e PS-së që u thirr në Prokurori për...

Mbrëmjen e djeshme moderator i emisionit “Opinion”, Blendi Fevziu bëri publik një mesazh të ardhur në drejtim të tij, që thoshte se një deputete...

FOTO GALERI/ Shembja e 150 banesave, banorët e Shkozës injorojnë...

Kur banorët e Shkozës patën nevojë për deputeten e zonës, Elona Gjebrean dhe kryetarin e Bashkisë, Erion Veliajn se INUK po i shembte shtëpitë,...