Tag: durres lajmi i fundit

Humb jeten ne Infektiv nje pacient nga Shkodra

Nje 69 vjecar ka humbur jeten ketw mbremje ne spitalin infektiv. Ai eshte nga qyteti i Shkodres, njofton ministria e Shendetesise. Ai ishte ne terapi...

TIRANE/ Merr flake apartamenti ne katin e gjashte

Nje apartamnet mori flake kete pasdite ne Tirane dhe ende nuk dihen shkaqet. Ngjarja ndodhi ne Astir ne katin e gjashte te nje pallati....

LAC/ Nje i vrare dhe dy te plagosur

Nje person mbeti i vrare dhe dy te tjere jane plagosur ne nje hotel pergjate rruges Lezhe Mamurras. I vrare ka mbetur nje 53 vjecar...

EMRAT/ Mesohet identiteti i dy viktimave ne Durres

Mesohennpersonat qe mebten viktima ne Durres. Ata jane Besmir Haxhia dhe Viktor Haxhia. Te dy jane qelluar me arme zjarri ndersa ata po udhetonin me...

LAJMI I FUNDIT/ Dy te vrare ne Durres

Vrasje e dyfishte me arme zjarri ne tregun e makinave ne Durres, njoftojne burime te pakonfirmuara nga policia per news 24. Te pakten dy persona...

LAJMI I FUNDIT/ Nje i vrare dhe nje i plagosur ne...

Nje person u vra dhe nje tjeter u plagos pas nje atentati ne qytetin e Durresit. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen...