Humb jeten ne Infektiv nje pacient nga Shkodra

Nje 69 vjecar ka humbur jeten ketw mbremje ne spitalin infektiv. Ai eshte nga qyteti i Shkodres, njofton ministria e Shendetesise.

Ai ishte ne terapi intensive prej 10 ditesh.

Kjo e con nunrin e viktimave ne 59 persona qe nga fillimi i pandemise.

Ku eshte edhe viktima e trete gjate 24 oreve te fundit ne vend ./DRONI.al

 

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje