TIRANE/ Merr flake apartamenti ne katin e gjashte

Ndaje

Nje apartamnet mori flake kete pasdite ne Tirane dhe ende nuk dihen shkaqet. Ngjarja ndodhi ne Astir ne katin e gjashte te nje pallati. Mesohet se ne apartament nuk banonte njeri prej kohesh.

“Më datë 13.06.2020, rreth orës 19:55, në Astir, ka rënë zjarr në katin e gjashtë, në një banesë që nuk banon njeri prej muajsh, ku ka vetëm deme materiale.

Sherbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe Sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit”, thuhej ne njoftimin e policise.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje