LAJMI I FUNDIT/ Nje i vrare dhe nje i plagosur ne Durres?

Ndaje

Nje person u vra dhe nje tjeter u plagos pas nje atentati ne qytetin e Durresit.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen Nr.14 të qytetit.Ka te dhena kontradiktore ne lidhje me numrin e viktimave, pasi besohet se ka 2 te vrare.

Informacionet janë ende paraprake dhe nuk dihet zyrtarisht se cfare ka shkatuar kete gjakderdhje.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje