LAJMI I FUNDIT/ Dy te vrare ne Durres

Ndaje

Vrasje e dyfishte me arme zjarri ne tregun e makinave ne Durres, njoftojne burime te pakonfirmuara nga policia per news 24.

Te pakten dy persona kane mbetur te vrare nga shkembimi i zjarrit.
Ende nuk dihen shkaqet.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje