LAC/ Nje i vrare dhe dy te plagosur

Ndaje

Nje person mbeti i vrare dhe dy te tjere jane plagosur ne nje hotel pergjate rruges Lezhe Mamurras.
I vrare ka mbetur nje 53 vjecar per te cilin ende nuk dihet identiteti.

Sipas te dhenave te para nje person hyri ne  anbientet e jashtme te nje hotelinne ane te aksit rrufor Lezhe- Mamurras dhe qelloi me arme.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje