EMRAT/ Mesohet identiteti i dy viktimave ne Durres

Ndaje

Mesohennpersonat qe mebten viktima ne Durres. Ata jane Besmir Haxhia dhe Viktor Haxhia.

Te dy jane qelluar me arme zjarri ndersa ata po udhetonin me makine ne afersi te Tregut te Makinave ne periferi te Shinovlashit ne Durres.

Besohet se te dy viktimat jane vellezer, banore te Spitalles.
Ata kane qene ne makine perderisa jane qelluar. Besohet se kamerat afer vendit te ngjarjes te japin me shume te dhena ne lidhje me krimin e dyfishte.

loading...
Loading...

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

Leni një përgjigje