Tag: burre

VIDEO/ Po dilnin në emision televiziv, gruaja gjakos “live” burrin tradhtar

Një grua e zemëruar është filmuar duke sulmuar bashkëshortin e saj tradhtar në një shfaqje televizive, duke e lënë me hundë e gojë të...

Tiranë, gruaja “i futet me dru” burrit, në ndihmë i vjen...

Nënë e bijë duket se kanë pasur një motiv të fortë që u ka prekur interesin të dyjave pasi i janë futur në dru...

VIDEO/ “Do të të vras, do të të mbys”, burri dhunon...

Një burrë është parë të ushtrojë dhunë verbale dhe fizike ndaj një fëmije që nuk dihet nëse është i ati i tij. Një qytetar...

Krim në familje, burri ther gruan në sy të dy fëmijëve

Nje krim i rëndë ka tronditur një familje të tërë. Një burrë 50 vjeç ka marrë thikën dhe ka therur gruan e tij ne...

Këto dy motra binjake kërkojnë të njëjtin burrë

Dy motra binjake kanë vendosur se ka ardhur momenti që të gjejnë shpirtin e tyre binjak, por ato nuk kanë ndërmend që të ndahen...

Vlonjati kap mat nënë e bijë në shtrat me dashnorin

Një burrë nga Vlora, i cili e kishte merak që ta linte gruan vetëm në shtëpi, kishte marrë vjehrrën që të qëndronte me të. Por një...

MESAZHET/ Burri kap mat gruan police, si e tradhëtonte me kolegun

  Faqja ne Facebook e Lolita, ka publikuar disa mesazhe te shkembyera midis dy efektive te Policise se Shtetit, qe kane nje lidhje te fshehte...