MESAZHET/ Burri kap mat gruan police, si e tradhëtonte me kolegun

 

Faqja ne Facebook e Lolita, ka publikuar disa mesazhe te shkembyera midis dy efektive te Policise se Shtetit, qe kane nje lidhje te fshehte jashtemartesore. Sic kuptohet nga pershkrimi qe ben vete administratori i faqes, eshte burri i efektives qe e ka kapur ne flagrance te shoqen duke e tradhetuar.

Postimi i Lolita ne FB:
“I bëjmë thirrje Ministrit të Brendshëm, Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë t’i trajnojnë pak më mirë këta policët. Se jo vetëm që nuk dinë të kurvërojnë, po nuk dinë as të fshehin gjurmët. Të shënosh emrin e dashnorit si emër gruaje “Klodiana” dhe prapë të të kapë burri në flagrancë, imagjinoni ç’mund t’ju bëjë krimineli këtyre”.

20638148_1730956617205766_3647102755222302779_n20638198_1730956723872422_2484619607354618360_n20638359_1730956670539094_6718285845923760770_n20638400_1730954530539308_6490989563841139857_n (1)20638400_1730954530539308_6490989563841139857_n20638538_1730954473872647_2880647320345362467_n (1)20638538_1730954473872647_2880647320345362467_n20638554_1730956340539127_5479651176602795556_n (1)20638554_1730956340539127_5479651176602795556_n20638627_1730956637205764_996977781877151942_n20638707_1730956453872449_2553911743929725581_n20638712_1730956777205750_2913225862765764128_n20638814_1730956313872463_7618489828901495345_n (1)20638814_1730956313872463_7618489828901495345_n20638839_1730956697205758_5825211126099249143_n20638919_1730954877205940_4902913303557481911_n (1)20638919_1730954877205940_4902913303557481911_n20638984_1730956390539122_7716962312203167842_n (1)20638984_1730956390539122_7716962312203167842_n20663827_1730956593872435_4422563934396998890_n20664482_1730956417205786_1990541266970211872_n20664940_1730956370539124_2459093927865204103_n (1)20664940_1730956370539124_2459093927865204103_n20708102_1730957143872380_1734978975320875563_n20708172_1730956800539081_5845035652226513406_n20708178_1730956273872467_4291536518083932178_n (1)20708178_1730956273872467_4291536518083932178_n20708364_1730956557205772_2981943307279094991_n20708391_1730956883872406_3390859304620450974_n20727976_1730954503872644_1608000203836366594_n (1)20727976_1730954503872644_1608000203836366594_n20728194_1730956577205770_1920067525378482563_n20728243_1730956443872450_6930361123987362532_n20729201_1730956850539076_4881070866609731737_n20729266_1730956287205799_100330816803350709_n (1)20729307_1730956537205774_1632653645808858360_n20729319_1730957157205712_5602617449354530577_n20770119_1730956750539086_8662736995422265988_n

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje