VIDEO/ “Do të të vras, do të të mbys”, burri dhunon fëmijën në mes të rrugës

Një burrë është parë të ushtrojë dhunë verbale dhe fizike ndaj një fëmije që nuk dihet nëse është i ati i tij. Një qytetar ka filmuar gjitjcka dhe e ka denoncuar rastin tek JOQ.

“Përshëndetje JOQ! Dëgjova një fëmijë duke bërtitur dhe pashë që po dhunohej, më falni por do e quaj kafshë atë që rreh në të tillë mënyrë një fëmijë. Bërtiste më të madhe dhe i thoshte që që do të vras ty dhe një fëmijë tjetër që me sa duket ishte shoku i tij. Jemi tek Fusha e Aviacionit pranë pallateve të reja 12-katëshe”.

U mundova por nuk e kuptova dot. Po nga kërcënimet që bënte nuk mu duk se ishte babai i fëmijës ose vetëm një baba KAFSHË mund t’i thoshte ato fjale si p.sh. “do t’vras, do t’mbys!”. /JOQ.

 

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje