Tag: burre

VIDEO/ Gruaja tërheq zvarrë për flokësh të dashurën e bashkëshortit

Një grua e zemëruar ka tërhequr zvarrë për flokësh të dashuren e bashkëshortit në rrugë. Dhjetra njerëz u mblodhën për të parë sherrin. "Unë ta kam...

EMRAT/ Tiranë, identifikohen burrë e grua që kërcënojnë nga maja e...

Dy persona, burrë dhe grua kanë hipur mbi një vinç te diga e liqenit duke kërcënuar se do të hidhen nëse nuk do të...

Tiranë, burrë e grua kërcënojnë se do hidhen nga vinçi

Një çift bashkëshortësh kanë kërcënuar se do hidhen nga vinçi. Mësohet se çifti ka hipur në një vinç, pranë zonës në ish-kompleksin Dinamo në kryeqytet. Policia...

DETAJE/ Shkodër, zbardhet debati çiftit para vrasjes së bashkëjetueses me çekiç

Në lagjen Parrucë ku jetonin i konsideronin si çifti i lumtur. Por bashkëjetesa e Bashkim Telit dhe Suzana Shumanit përfundoi në mënyrë tragjike. 69-vjeçari e...

Babai i 9 fëmijëve zbulon pas 35 vitesh martesë se ishte...

Një baba ka mësuar pas 35 vitesh martesë se ishte steril. Mësuesi maroken ishte martuar para 35 vitesh dhe nga ky bashkim erdhën në jetë...

Kukës, 75-vjeçari vret gruan me sëpatë dhe arratiset

Një burrë 75-vjeçar në fshatin Borie të Kukësit ka vrarë me sëpatë gruan e tij, mbrëmjen e së mërkurës. Më pas, autori, Adem Tale,...

Gjermani, burri serb vret në sy të vajzës gruan shqiptare

Të dielën, pak pas orës 19 është vrarë në banesën e saj në Winterlingen, Landi Baden Wüurttmeberg, një grua 41 vjeçare. I dyshuar për...

FOTO/ 35-vjeçarja rreh burrin pasi harroi përvjetorin e martesës

35 vjeçarja nga Florida Carol Stone u arrestua të mërkurën pasi dyshohet se "ka goditur burrin shumë herë" në kokë dhe fytyrë pasi bashkëshorti...

VIDEO/ Tiranë, gruaja rreh burrin në mes të Kombinatit: Ik zhduku...

Një ngjarje e papëlqyeshme ka ndodhur mesditën e sotme në Tiranë. Një grua ka dhunuar bashkëshortin e saj. Ngjarja ka ndodhur në mes të zonës së...

I dashuri ndërpreu aktin seksual për të gatuar, 51-vjeçarja e masakron...

Një grua në Florida, SHBA është arrestuar, pasi u akuzua se ka rrahur të dashurin e saj, kur ai ndërpreu aktin seksual për të...