Kukës, 75-vjeçari vret gruan me sëpatë dhe arratiset

0Shares
0
foto ilustruese

Një burrë 75-vjeçar në fshatin Borie të Kukësit ka vrarë me sëpatë gruan e tij, mbrëmjen e së mërkurës. Më pas, autori, Adem Tale, është larguar nga banesa.

Policia po bën krehjen e zonës për të kapur autorin.

Policia e Kukësit tha se ngjarja ka ndodhur në orën 23:16 të datës 4 prill në Borje. A. T., 75 vjeç, dyshohet se në banesë ka vrarë me mjete të forta, bashkëshorten e tij Z. T., 68 vjeçe. I dyshuari A. T., pasi ka kryer krimin është larguar dhe nga hetimet paraprake dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive të dobëta.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje