Tag: BASHKESHORTI

FOTO/Aktorja shqiptare tregon problemet me shtatzëninë, partneri misterioz e ndihmon

Disa jave pasi na tregoi se ishte shtatzene, Olta Gixhari ka filluar te tregoje dhe problemet qe has nga rritja e barkut. Aktorja e njohur...

Modelja shqiptare e izoluar në SHBA, vajza e saj probleme me...

Emina Cunmulaj dhe dy vajzat e saj prej 2 javësh e gjysmë janë izoluar në shtëpinë e saj në SHBA për shkak të koronavirusit. Modelja...

Krimi horror në Mallakastër, bashkëshorti i viktimës tregon detajet: Autorët e...

Në një rrëfimi ekskluziv për emisionin “Me Zemër të Hapur”, në News24, bashkëshorti i të ndjerës Drita Saliaj, e masakruar në fshatin Gjerës të...

U ndanë pas 11 vitesh martesë? Inva Mula tregon si është...

Prej disa ditësh në gazeta, në portalet shqiptare, e në rrjetet sociale,  u përhap lajmi se sopranoja e famshme, Inva Mula është ndarë nga...

“Ndriço pranë mamit”, Vajza e Vaçe Zelës jep lajmin e trishtë

Pjetër Rodiqi, bashkëshorti i këngëtares së madhe Vaçe Zela, është larguar nga jeta sot në orët e paradites në Tiranë. Lajmin e ka njoftuar për...

VIDEO/Paloma tregon hapur vesin e bashkëshortit: Kur grindemi merr mamin…

Marrëdhënia mes vjehrrave dhe nuseve është gjithmonë komplekse dhe ndonjëherë nuk ka ndonjë parim universal qe duhet ndjekur për të qënë gjithmonë në rregull. Në...

Pas sulmit me armë, bashkëshorti i Klodiana Lalës tregon a do...

Ditën e sotme gazetarja Klodiana Lala është paraqitur në Prokurori për të dhënë dëshminë e saj ndaj grupit hetimor që po heton ngjarjen e...

Kryeministrja është shtatzënë, partneri merr lejen e lindjes

Nga një ishull i gjelbëruar dhe i vendosur në “fund të botës” mbërrin një tjetër leksion për pjesën tjetër të globit përsa i takon...

DETAJE/ Itali, vrasja e gruas nga bashkëshorti, ja çfarë ndodhi fillimisht...

Detaje të tjera kanë dalë në dritë nga ngjarja që tronditi Italinë mëngjesin e sotëm. Migena Kellezi u ther me thikë nga bashkëshorti i...

Ngjarje e rëndë në Lezhë, dyshohet se bashkëshorti i vendosi flakën...

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Lezhës. Një grua ka mbërritur në spitalin e qytetit me djegie të rënda. Mjekët e...