FOTO/Aktorja shqiptare tregon problemet me shtatzëninë, partneri misterioz e ndihmon

0Shares
0

Disa jave pasi na tregoi se ishte shtatzene, Olta Gixhari ka filluar te tregoje dhe problemet qe has nga rritja e barkut.

Aktorja e njohur për shkak të barkut të madh nuk ulet dot të veshë këpucët,

Për këtë e ka ndihmuar partneri i saj misterioz. Ajo publikoi një foto në Instagram ndërsa ai po i vishte këpucët.

Aktorja është në pritje të fëmijës së parë por nuk dihet ende gjinia e foshjes dhe sesa muajshe shtatzënë është Olta.

Ajo ka vendosur që identitetin e partnerit të saj ta mbajë sekret, për shkak se ai nuk dëshiron që të bëhet figurë publike.

//DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje