Tag: babai

FOTO GALERI/ Momenti i tmerrshëm, babai hedh vajzën 6-muajshe nga çatia

Një burrë afrikano-jugor është akuzuar për tentativë vrasjeje pasi hodhi vajzën e tij 6-muajshe nga çatia e një kasolleje që policia kishte ardhur për...

Itali, 48-vjeçari shqiptar i thyen dy brinjë të bijës 17-muajshe

Një ngjarje e rëndë familjare ka ndodhur në një familje emigrantësh shqiptare në qytetin e Firences. Babai 48-vjeçar në gjendje të pirë ka rrahur rëndë...

Greqi, 50 vite burg për shqiptarin që përdhunonte të bijën

Një emigrant shqiptar në Greqi është dënuar me 50 vite burg, pas provimit të akuzës se për dy vjet rresht përdhunonte të bijën e...

DETAJE & FOTO/ Librazhd, vari nipin në pemë, shoqërohet babai dhe...

Lidhur me publikimin e një fotoje në rrjetet sociale e më pas në media, ku shfaqet një fëmijë i keqtrajtuar, Policia e Elbasanit bën...

Tiranë, babai 54-vjeçar sulmon me thikë djalin 24-vjeçar

Një 54-vjeçar ka tentuar të qëlloj me thikë djalin e tij 24 vjeç, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj tij. Sipas Policisë Vendore,...

Gjermani, bëri synet të birin 6 vjeç, shqiptari rrezikon burgun

Një burrë 35-vjeçar i besimin islam nga Kosova, me qëndrim në Gütersloch mund të dënohet me heqje lirie. Kjo mund t`i ndodhë për shkakun...

EMRAT & DYSHIMET/ Djali rreh dhe tenton të hedhë nga ballkoni...

Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në fshatin Mëzes në Tiranë ku djali ka goditur me mjete të forta babanë e...

DETAJE/ Nëna dërgon foshnjën me shenja në spital, prangoset babai shqiptar

Arrestohet shqiptari 24-vjeçar, pak pasi mjekët shtruan në spital foshnjën e tyre 7 muajsh. Foshnja u dërgua me urgjencë në spital nga nëna në...

Babai i Florenc Beqirajt: ‘Kam marrë avokat, do t’i shkoj deri...

23 vjeçari nga Shkodra, Florenc Beqiri, ndërroi jetë mbrëmë në një spital në Marsejë të Francës, pasi mjekët i shkëputën aparaturat që e mbanin...

Babai “i çmendur” shqiptar qëllon pa mëshirë foshnjen 5-muajshe në Itali,...

Në spitalin ‘Mazzoni’ në Ascoli ka ndodhur një ngjarje e rëndë mbrëmjen e së hënës dhe për protagonist ka një shtetas shqiptar. Mediat italiane...