Guljem Radoja në gjendje të rëndë nga covid

0Shares
0

Aktori i njohur shqiptar, Guljem Radoja është sjellë sot me urgjencë në spitalin COVID-2, më pasoja të forta nga infektimi prej covid. Radoja është në intubim mdërkohë që për një kohë qëndroi në spitalin e Durrësit.

Aktori mban edhe titullin “Artist i Merituar”, edhe pse në gjendje të rëndë, nuk është dërguar për kurim jashtë shtetit ashtu siç ka ndodhur me politikanë të prekur nga pandemia. Ai është angazhuar në dhjetra role në kinema dhe teatër. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje