“Zero vëmendje ndaj Parlamentit me Zero opozitë“

0Shares
0

Zero vëmendje ndaj Parlamentit me Zero opozitë, tha sot zedhenësi i presidentit, Tedi Blushi fill pas vendimit të Kuvendit për të futur në rendin e ditës shkarkimin e Presidentit Meta.

Tedi Blushi: Zero vëmendje ndaj Parlamentit me Zero opozitë. Ndryshimi është brenda në kuti. Hapni kutitë! Numëroni dhe rinumëroni me transparencë çdo votë sipas Kodit Zgjedhor.

Çdo shkelje dhe manipulim të evidentohet me qetësi deri në fund të procesit! Shqiptarëve nuk mund t’ju grabitet kurrësesi vota dhe vullneti i shprehur përmes saj. a.b

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje