24 vjeçari hidhet nga kati i 5 i pallatit

Ndaje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Librazhd, ku një 24-vjeçar u hodh nga kati i pestë një pallati, por fatmirësisht shpëtoi.

Dyshimet kryesore për momentin janë se i riu J. Sejdini u hodh nga kati i pestë. Në momentin kur 24-vjeçari ka rënë, vëllai i tij po zbriste nga shkallët.

24-vjeçari u transportua në spitalin e Traumës në Tiranë për të marrë ndihmë më të specializuar dhe mësohet të ketë thyer njërën këmbë.

e.h/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje