Ndërron jetë kirurgu i spitalit të Lezhës

Ndaje

Qesk Gjergji, kirurg në spitalin e Lezhës, ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës ku u soll me urgjencë pas aksidentit në aksin Lezhë-Shkodër.

Aksidenti ndodhi pasditen e sotme në afërsi të fshatit Balldre, ndërsa mësohet se kirurgu po drejtonte automjetit dhe humbi kontrollin duke dalë nga rruga.

Gjergji u dërgua me urgjencë në spital, por nuk arriti ti mbijetonte plagëve të rënda që i shkaktoi aksidenti.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje