Aksidentohet shtetasja e huaj ,policia nis kërkimet në Librazhd

Ndaje

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Librazhd ku ka mbetur e plagosur një shtetase e huaj që nuk është identifikuar ende nga policia.

Në vendin e aksidentit është gjetur një motor me të cilin policia dyshon se po udhëtonin një burrë dhe një grua.

Fati i burrit nuk dihet për momentin. Policia po kërkon në zonë përreth pasi në vendin e aksidentit ka një greminë, ndërsa gruaja është transportuar për në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje