40 vjeçarja bie në gropën e aksit Librazhd-Elbasan

Ndaje

Rreth orës 19 të mbrëmjes së sotme një 40-vjeçare ka rënë aksidentalisht në një tumbin që ishte në anë të rrugës Librazhd-Elbasan.

Sipas policisë 40-vjeçarja D.J. është transportuar për në Spitalin Rajonal Elbasan dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Më datë 23.10.2020, rreth orës 19:00, në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, në fshatin Mirakë, shtetasja D.J., 40 vjeç, aksidentalisht ka rënë në një tumbin e cila ishte në anë të rrugës.

Me marrjen e njoftimit menjëherë shërbimet e Policisë dhe Zjarrëfikses kanë shkuar në vendngjarje ku ka ndihmuar dhe nxjerr  shtetasen e cila është transportuar për në Spitalin Rajonal Elbasan, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje