Hapet Lotaria Amerikane, zbulohen datat kur do të nisin aplikimet

Ambasada Amerikane ka njoftuar se me datën  7 tetor 2020 do të hapen aplikimet për lotarinë amerikane.

Regjistrimet për Programin e Lotarisë Amerikane 2022 do të jenë të hapura nga data 7 tetor, 2020, ora 18:00 (ora shqiptare) deri më 10 nëntor 2020, ora 18:00 (ora shqiptare)! Për më shumë informacion, klikoni këtu:

https://www.facebook.com/usembassytirana/photos/a.446371155837/10157741459080838/?type=3

/DRONI.al

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje