FOTO/Kapen ‘mat’ në rrugët e kryeqytetit, Elia Zaharia dhe Princ Leka në pritje të fëmijës së parë

0Shares
0

Elia Zaharia dhe Princ Leka së shpejti do të bëhen prindër. Nëpërmjet disa fotove të siguruara nga “Panorama Plus”, çifti janë fotografuar rrugëve të kryeqytetit, ndërsa Elia shfaqet e veshur me një fustan të lirshëm.

Vëmendje tërheq barku i rrumbullakosur dhe pesha e shtuar e aktores, duke mos lënë më vend për dyshime.

Në një intervistë të mëhershme për “Panorama Plus”, Elia u shpreh se nuk kishte preferencë për gjininë: “Kur Zoti ta ketë shkruar, do të jemi të lumtur sidoqoftë! Rëndësi ka të na bekojë me fëmijë të shëndetshëm!”.

Bebushi po vjen 4 vite pas martesës së çiftit. Sa për shtatzëninë, nuk është zbuluar asnjë detaj i mëtejshëm, megjithatë Elia duket të jetë në tre mujorin e dytë të pritjes së ëmbël.

/DRONI.al/

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje