Tag: elia zaharia

FOTO/Kapen ‘mat’ në rrugët e kryeqytetit, Elia Zaharia dhe Princ Leka...

Elia Zaharia dhe Princ Leka së shpejti do të bëhen prindër. Nëpërmjet disa fotove të siguruara nga “Panorama Plus”, çifti janë fotografuar rrugëve të...

Fotoja që ngriti dyshime, Elia Zaharia në pritje të ëmbël? Ja...

Një foto e fundit mes ish-deputetes Grida Duma dhe princeshë Elias bëri që fansat të krijonin dyshimet e para. Dikush pa një detaj në barkun...