Këmisha me gjak/Del fotoja nga spitali, goditet me thikë përmbaruesi privat në Sarandë

Ndaje

Është goditur me thikë përmbaruesi privat Baftja Nela. Raportohet se Nela është plagosur në gjoks dhe aktualisht ndodhet në Urgjencën e spitalit Sarandë.

Sipas përmbaruesit, agresori ka qenë Aleksandër Camandioti. Përmbaruesi kishte shkuar për të dorëzuar njoftim për masë sigurie të 2 apartamenteve.

53 vjecari ndodhet jashte rrezikut per jeten. Policia ka nisur hetimet.

/DRONI.al/

Për t’u bërë pjesë e grupit të "DRONI.al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI DRONI.AL: https://www.facebook.com/groups/426976918158037/

loading...
Loading...

Leni një përgjigje